Polecamy

Logowanie

Osoby online

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

„Szkolni ornitolodzy poznają ptaki i im pomagają”

Projekt o takiej nazwie realizowany przez stowarzyszenie został dofinansowany grantem w wysokości 2 tys. zł z Fundacji Nasza Ziemia. Przedsięwzięcie realizowane było w ramach programu „P&G. Żyj, poznawaj, rozwijaj się” w okresie od 1 stycznia do 31 maja 2011 roku. W ramach projektu, w którym uczestniczyli uczniowie V i VI klasy Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, zorganizowane zostały zajęcia edukacyjne z ornitologiem, zbudowano karmiki, a w szkolnym ogrodzie zawieszone zostały budki lęgowe. Z otrzymanej dotacji zakupiony został aparat fotograficzny, lornetka. Opłacone zostały również warsztaty ornitologiczne. W zadaniu wzięło udział 30 osób, w tym 12 klubowiczów. W realizację czynnie włączyli się rodzice uczniów i nauczyciele.

Czytaj więcej: „Szkolni ornitolodzy poznają...

Komentarzy (0)

„Zimą na wsi pamiętajmy o naszych sąsiadach”

„Zimą na wsi pamiętajmy o naszych sąsiadach” - to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Dobrzyniacy, który został dofinansowany dotacją w kwocie 2 tys. zł z Fundacji Wspomagania Wsi w ramach VIII edycji konkursu „Pożyteczne Ferie 2011”.

Czytaj więcej: „Zimą na wsi pamiętajmy o...

Komentarzy (0)

„Zdrowie zdobędziemy pływaniem i racjonalnym odżywianiem”

Projekt Stowarzyszenia Dobrzyniacy pod nazwą „Zdrowie zdobędziemy pływaniem i racjonalnym odżywianiem” został nagrodzony dotacją w wysokości 10 tys. zł przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej: „Zdrowie zdobędziemy...

Komentarzy (0)

Tradycja chowu i hodowli gęsi rypińskiej wraca na ziemię dobrzyńską

„Tradycja chowu i hodowli gęsi rypińskiej wraca na ziemię dobrzyńską” jest projektem Stowarzyszenia Dobrzyniacy nagrodzonym dziesięciotysięczną dotacją Fundacji Wspomagania Wsi w ramach konkursu „Ochrona Bioróżnorodności Naszą Szansą - 2011”.

Czytaj więcej: Tradycja chowu i hodowli gęsi...

Komentarzy (0)

Zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer 7 lub nowszy.