Nowe projekty Stowarzyszenia Dobrzyniacy

Trzy pomysły Stowarzyszenia Dobrzyniacy na realizację zadań publicznych w 2018 r. zostały docenione przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W otwartych konkursach ofert ogłoszonych przez Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski dofinansowanie uzyskały przedsięwzięcia w zakresie turystyki i krajoznawstwa, wspierania zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży oraz aktywizacji i integracji społecznej seniorów.
Dzięki przyznanym grantom finansowym, w okresie wiosenno-letnim, zrealizowane zostaną projekty związane m.in. z edukacją przyrodniczą, zachowaniem dziedzictwa kulturowego oraz warsztatami artystycznymi.